OTEVŘENÉ SRDEČNÍ CENTRUM A NAPOJENÍ NA NEJVYŠŠÍ ZDROJ!

Božena Sofie Bröcklová

Vědomá cesta💥 k vědomé osobnosti s otevřeným srdcem💚💞

OTEVŘENÍ SRDEČNÍHO CENTRA A NAPOJENÍ NA NEJVYŠŠÍ ZDROJ

Vědomá cesta aktivace Srdečního ❤️centra, cesta k sobě samému, nalezení svých hranic, emoční sebeobrana, porozumění svému příběhu a napojeni na NEJVYŠŠÍ ZDROJ.💥

Po té, již nikdy nebudete stejní. 💖

Prožili jste trauma, stali jste se obětí toxických lidí, dlouhodobě jste byli v kontaktu s někým, kdo vás emočně zneužíval, byli jste šikanováni, trápí vás nepříjemné zážitky z dětství, máte za sebou nevydařené partnerství, někdo vám zlomil srdce, máte obavy z nemocí, dlouhodobě trpíte stresem, pocity viny, starými křivdami, strachy a úzkostmi, nemůžete se vyrovnat s odchodem, nebo úmrtím někoho blízkého? atd.  

Během takových událostí a požitků se člověk dostává do emočního nepohodlí, což má vliv na tvorbu hormonů v nadledvinách. V těle se tvoří více stresových hormonů, a ty ochromují tvorbu hormonů štěstí a spánkového hormonu, a také činnost celé hormonální soustavy.

Tato situace má za následek zhoršení jak psychického, tak i fyzického zdraví. Při dlouhodobém trvání může přivést člověka až do závažných nemocí. 

Vlivem prožitých traumat se dostává vědomí i tělo do nerovnováhy a dochází k oslabení, až téměř k přerušení spojení samého se sebou a i s tvořivým, vše oživujícím, nekonečným  NEJVYŠŠÍM ZDROJEM, se kterým jsme spojení po narození.

Uzavírá se ochranné a tvořivé srdeční centrum a člověk se dostává do vlivu destruktivních, ničících sil.

Pro odvrácení této destrukce slouží metoda

VĚDOMÁ AKTIVACE SRDEČNÍHO CENTRA A NAPOJENÍ NA NEJVYŠŠÍ ZDROJ

Člověk se v hluboké meditaci dostává do všeobjímajícího tepla a světla LÁSKY, cítí, jak je bezpodmínečně milován a přijímán tvořivým principem Otce i Matky, a tak postupně jsou jeho zranění léčena.

Vědomí i tělo se harmonizují. Hormonální činnosti jsou opět v dobré kondici a rovnováze. Člověk zase pociťuje pozitivní emoce a je odolný vůči negativním myšlenkám. Opět je otevřeno SRDEČNÍ CENTRUM – oblast SOLARU, které vytváří ochranný plášť pro každého člověka, funguje intuice a spojení s NEJVYŠŠÍM ZDROJEM a člověk se dostává do rovnováhy, do pohody.

Hlubokou meditací provázím individuální i skupinovou formou, dle objednání a předchozí domluvy.

Telefonicky na čísle 608632921 a přes email. brocklova.b@seznam.cz